Baby&Travel
Dzień dobry
Na rynek wchodzą pierwsze na świecie kolorowe smoczki bez śladu tworzyw sztucznych
Dziś wszyscy jesteśmy coraz bardziej świadomi niszczycielskiego wpływu tworzyw sztucznych na środowisko i dlatego coraz głośniej domagamy się rozwiązań pozbawionych plastiku. Jednocześnie wielu rodziców poszukuje kolorowych i estetycznych produktów, które będą pasować do modnych ubranek ich dzieci. Duńska marka Hevea znalazła na to idealne rozwiązanie – bezpieczne dla zdrowia maluchów i przyrody smoczki z naturalnego kauczuku. Właśnie mają swoją premierę pierwsze kolorowe modele.
Akcesoria dziecięce
2019-09-24, 13:21
Maniery i cierpliwość, czyli jak przetrwać wizytę z dzieckiem w restauracji
Krzyk, płacz, rozbryzgane dookoła resztki jedzenia, walenie sztućcami w naczynia, krzywe spojrzenia i niewybredne komentarze innych gości lokalu oraz pretensje obsługi. Z takimi dantejskimi scenami często trzeba się liczyć, wybierając się do restauracji z dzieckiem. Ale wcale tak być nie musi, jeśli tylko wcześniej odpowiednio przygotujesz malca i będziesz bacznie go pilnować. Radzimy, jak spędzić ten czas w szerokim rodzinnym gronie przyjemnie i nie zostać na koniec persona non grata.
Wychowywanie dzieci
2019-09-24, 13:12
Najpiękniejsze tornistry w stylu vintage, których pozazdrościsz swoim dzieciom. Tak właśnie kształtuje się szkolna moda
Potrzeba budowania swojego wizerunku, wyraźnie akcentowanego dzięki ubraniom i wszelkim akcesoriom, cechuje nie tylko dorosłych. Dzieci także pragną wyróżnić się z tłumu. Dlatego możemy już spokojnie mówić o uformowaniu się szkolnej mody, której nieodłączną część na pewno stanowi ubiór. Ale tak naprawdę równie ważnym elementem tej wizualnej układanki jest elegancki tornister. Dzięki niemu maluch skutecznie wyrazi siebie i podkreśli swój indywidualny styl, hołdując jednocześnie klasyce oraz najlepszym edukacyjnym tradycjom.
Akcesoria dziecięce
2019-09-24, 12:33
Bujanie, które rozwija. Jak powstała pierwsza deska do balansowania dla dzieci
Najlepsze produkty powstają wtedy, gdy potrzeba i silna motywacja spotkają się z kreatywnością oraz otwartym umysłem. Nie inaczej było w przypadku drewnianej deski do balansowania Wobbel. Dzięki niej łatwo zamienić pokój w mini plac zabaw, w którym dziecko w dowolnym wieku może ćwiczyć zdolności motoryczne, przy okazji świetnie się bawiąc.
Zabawki
2019-09-24, 12:29
Kiepska pogoda, wady postawy i nuda po szkole? Poznaj 4 powody, dla których warto zapisać dziecko na basen
Lato to już praktycznie wspomnienie - świeże, ale coraz większy chłód i kapryśna pogoda za oknem nie pozostawiają złudzeń. Wszyscy fani rodzinnego pluskania się nad wodą muszą więc zapomnieć o rozgrzanym piasku, morzu czy jeziorze i przeprosić się z krytym basenem. Nic straconego -zwłaszcza, że to idealnie miejsce do nauczenia kilkuletniego szkraba pływać. Najlepiej zapisać go na grupowe lekcje, gdzie ma zapewnioną rozrywkę, nauczy się różnych stylów pływackich i ostatecznie przełamie ewentualny strach przed wodą.
Akcesoria dziecięce
2019-09-09, 13:17
Wrzesień już za pasem, sprawdź więc jak wybrać tornister dla dziecka
Są takie akcesoria, których nie powinno kupować się w ciemno. Jednym z nich jest szkolny plecak. Nie ma jednego modelu dobrego dla wszystkich w określonej grupie wiekowej, bo rówieśnicy bardzo się między sobą różnią. I nawet najlepszy plecak, chwalony przez specjalistów i rodziców, nie musi sprawdzić się w przypadku twojego dziecka. Warto więc poświęcić nieco wakacyjnego czasu na pobuszowanie po sklepach.
Akcesoria dziecięce
2019-08-13, 12:55
Czas dać sobie sportowy wycisk, ale co z tym żarem?! Poznaj 4 zasady właściwego nawadniania się
Lato często prowokuje do pokonania swojego wewnętrznego lenia, ruszenia się z kanapy i spocenia na pełnym słońcu. Jeśli jednak przy kręceniu rowerową korbą, wycisku na korcie tenisowym, joggingu czy górskiej wspinaczce nie będziesz się odpowiednio nawadniać, zrobisz sobie więcej krzywdy niż pożytku. A wystarczy pamiętać o kilku prostych regułach.
Sport
2019-08-12, 13:01
12
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies